תביעות ביטוח​​

03-688-8281​

אובדן כושר עבודה:

אחד התחומים בהם למשרדנו ניסיון רב שנים והצלחות הוא תחום תביעות ביטוח כנגד חברות ביטוח בגין פוליסות המכסות מקרים של אובדן כושר עבודה.

במקרים רבים נדחים המבוטחים לאחר תקופה שבה משלמת חברת הביטוח את תחליף המשכורת למבוטח שנפצע או חלה ואינו מסוגל לעבוד וזאת בעקבות המלצה של 'רופא הבית', עובד חברת הביטוח, שכל תפקידו הוא לאתר את המקרים שבהם אין הצדקה להמשך תשלום תביעת אובדן כושר עבודה.

ברוב המוחלט של המקרים מבוטחים אלו מצוידים במסמכים רפואיים הקובעים כי אינם מסוגלים לכל עבודה בתחום עיסוקם, לרבות אישורי מחלה ו/או אישור מרופא תעסוקתי.

 

ההיגיון אומר כי מקום בו הרופא המטפל אומר לך "אל תעבוד ושב בבית", תכבד חברת הביטוח את ההנחיה הרפואית החד-משמעית ותשלם לך את תחליף אבדן המשכורת בגין אבדן כושר עבודה. בכל המקרים בהם טיפלתי החליט 'רופא הבית', פעמים רבות רק על סמך חומר רפואי, כי למרות ההנחיה מהרופא המטפל, המבוטח מסוגל לעבוד ולכן חברת הביטוח לא מאשרת את הפיצוי בתקופה הכי נואשת בחיי המבוטח.

 

במקרים אחרים דוחה חברת הביטוח את תביעת אבדן כושר העבודה בשלב מתקדם יותר, אז היא טוענת כי על המבוטח החולה/הפצוע לשנות את עיסוקו בהתאם למוגבלותו. כך שולחות חברות הביטוח אנשים שהגיעו אחרי שנות עבודה רבות למעמד בכיר בתחום עבודתם להתחיל מחדש בתור זבנים/שומרים ועוד.

 

נכות מתאונה:

ההתמחות והניסיון של משרדנו מאפשרים לא אחת לאשר תביעות אלו ישירות מול חברות הביטוח, וללא צורך בניהול הליכים משפטיים ארוכים, מורכבים ויקרים. לשם כך, אנו בוחנים כל מקרה של תביעות ביטוח תאונות אישיות / נכות מתאונה לגופו וממליצים על דרכי פעולה מיטביות עבור הלקוח שלנו. ביטוח "נכות מתאונה" היא תכנית ביטוח המתווספת לביטוח החיים של המבוטח ומבטיחה סכום פיצוי חד פעמי במקרה של נכות תמידית חלקית או מלאה עקב תאונה.

 

יתרונות:

  • קבלת פיצוי כספי חד פעמי למבוטח שנפגע בתאונה.
  • הפיצוי ניתן ללא צורך בתקופת אכשרה או תקופת המתנה.
  • הפיצוי אינו תלוי בקבלת תשלום מגורם אחר כדוגמת ביטוח לאומי, פוליסה אחרת נוספת לנכות מתאונה או כל גורם אחר.

 

תאונות אישיות:

תאונות עלולות לקרות לכל אחד, ולצערנו הן אכן קורות, בכל זמן ובכל מקום: בבית בעבודה, בחופשה, על הכביש, בפעילות ספורטיבית או בשעות הפנאי.

לעיתים רבות נדרשת משפחה שלמה, שלא נערכה מראש עם ביטוח מתאים, להוציא סכומים ניכרים בעקבות תאונה לא צפויה. הכל יקר כל כך: הציוד הרפואי, הטיפולים, הנסיעות לטיפולים ומה לא?! בדיוק בשביל זה נועד ביטוח תאונות אישיות, אשר מעניק לך סכום כספי מיידי.

 

כמו כן, קיימות פוליסות ביטוח תאונות אישיות אשר מספקת מענה במצב של נכות תעסוקתית, נכות כתוצאה מתאונה ומוות. בעת מקרה אי כושר תוכל לקבל בתום תקופת המתנה קצרה, פיצוי יומי על פי הנקוב בדף פרטי הביטוח וכל עוד תשהה במצב זה ועד התקופה המתאימה על פי גיל הכניסה לביטוח.

 

הפוליסה כוללת מספר רכיבים:

  • פיצוי כספי יומי בגין נכות תעסוקתית מתאונה.
  • פיצוי כספי חד פעמי למוטבים במקרה של מוות מתאונה.
  • פיצוי כספי חד פעמי במקרה של נכות מתאונה.
  • באפשרותך לקבוע את סכום הפיצוי החד פעמי (החל מ-100 אלף ש"ח).